Historia Piesotto

Karmy dla psów (nawet te z najwyższej półki) produkowane są w większości przypadków z odpadów mięsnych, tzw. uppz, z dodatkiem tajemniczych wypełniaczy i konserwantów. Na półce mogą stać latami, a długi termin ważności wskazuje na ich wysokie przetworzenie. W efekcie miliony psów cierpią z powodu złej diety.

Otyłość, liczne alergie pokarmowe, cukrzyca – to choroby, które w większości przypadków wynikają ze złego odżywiania naszych zwierząt.  

Postanowiliśmy to zmienić – dlatego razem z dietetykami od żywienia zwierząt stworzyliśmy Piesotto – pierwsze spersonalizowane jedzenie dla psów, gotowane w domowy sposób, z prawdziwych składników, bez dodatku konserwantów i ulepszaczy.

Efekty diety Piesotto można zauważyć już po kilku dniach. Psy z delikatnymi żołądkami zaczynają funkcjonować normalnie. Bąki są tylko śmiesznym wspomnieniem, a nie problemem dla wszystkich domowników. Ustępują podrażnienia skóry i ciągłe drapanie. Sierść przestaje wypadać, staje się mocniejsza i aksamitna w dotyku.

Piesotto stworzyliśmy też z myślą o właścicielach. Już nie musisz martwić się o to, co zje Twój pies, czy jest głodny i kiedy zamówić kolejną paczkę z jedzeniem.

Nasz zespół ugotuje świeże jedzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego psa i dostarczy prosto do Waszego domu.

To jak, gotowy na Piesotto?