O Piesotto

Poznaj krótką historię o tym, jak stworzyliśmy najlePSIE jedzenie - zdrową alternatywę dla tradycyjnych karm
firma piesotto

Psijaciele z misją!

Piesotto to my – Bartek i Karol, dwóch przyjaciół, a przede wszystkim psich rodziców. Nasze "dzieci" Szynka i Franek od zawsze miały problem z jedzeniem tradycyjnych karm – suchych groszków czy puszek. Liczne alergie, problemy żołądkowe wymagały od nas specjalnego podejścia i pracy z ekspertami od dietetyki zwierzęcej. Tak właśnie powstało Piesotto. Prawdziwa kuchnia z prawdziwym jedzeniem, w której gotują prawdziwi kucharze pod okiem dietetyka. Zaczynaliśmy od karmienia tylko tej uroczej parki, teraz świeżym jedzeniem napełniamy miseczki piesków w całej Polsce.
Psy traktujemy jak członków rodziny i uważamy, że powinny jeść tak dobrze jak my, a nawet lepiej. Odpad mięsny (UPPZ), czyli główny składnik większości dostępnych karm, nigdy nie wylądowałby na naszym talerzu. Kuchnia Piesotto to tak naprawdę manifest przeciwko komercyjnym karmom, w których pochodzenie składników i wysoki proces ich przetworzenia, chowają się pod postacią "granulatu" i konserw w puszkach. Nasze jedzenie wygląda, pachnie i smakuje jak prawdziwe, bo jest PRAWDZIWE!
Karol i Bartek
Założyciele Piesotto
dieta dla psa piesotto

Tak dobre, że możecie
jeść z jednej miski

Wszystkie nasze przepisy ułożyli eksperci od żywienia zwierząt, bazując TYLKO na składnikach jakości human grade. W praktyce oznacza to, że Ty i Twój pies możecie jeść z jednej miski, pod warunkiem, że jest w niej Piesotto.
najlepsze jedzenie dla psa

Zdrowe dla psa,
wygodne dla Ciebie

W Piesotto dbamy nie tylko o zdrowie psa, ale również o wygodę właściciela. Dlatego świeże jedzenie dostarczymy do Was pod same drzwi w modelu subskrypcyjnym, dzięki czemu nie będziecie musieli martwić się o kolejną dostawę, a zyskacie więcej czasu na wspólne zabawy i spacery.

To jak, gotowi na Piesotto?

Spersonalizowana dieta, indywidualne ceny

Opowiedz nam o swoim psie i sprawdź, ile zapłacisz za świeże jedzenie z dostawą prosto do miseczki.
pies
piespies
od4,50 złdziennie
Mój pies ma:3 lata i 5 miesięcy
i waży:2  kg
naturalne jedzenie dla psów piesotto
Szybciej człowiek,
czas ucieka piesek czeka
Nasze przepisy oraz kalkulator kaloryczny zostały opracowane przez specjalistów żywienia zwierząt, w oparciu o najnowsze normy Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Karm dla Zwierząt Domowych (FEDIAF).
Dostępne metody płatności
blik
mastercard
visa
przelew
Płatności w serwisie obsługuje:
straal
Human Grade Sp z.o.o.
ul. Tadeusza Kościuszki 33/206
05-500 Piaseczno
NIP: 1231412275
REGON: 381413646
KRS: 0000750322
Kapitał zakładowy: 42.800 zł
Numer weterynaryjny: 14188302