Często zadawane pytania

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, skontaktuj się z nami na chacie, infolinii lub mailowo – nasza ekipa na pewno Wam pomoże.

Informacje ogólne

Subskrypcja Piesotto to dostarczanie jedzenia dla Twojego psa w określonym czasie i w stałej cenie. Rozpoczyna się w momencie zamówienia pierwszego zestawu „Piesotto na start" i odnawiana jest automatycznie do czasu zatrzymania. Płatność pobierana jest przed każdą wysyłką na podstawie umowy zawartej w trakcie zamówienia. Subskrypcję możesz zatrzymać albo wznowić w dowolnym momencie w zakładce „Moje konto".
Dla każdego psa tworzymy indywidualny plan dostaw, tak by Piesotto nigdy Wam się nie skończyło. Dzięki modelowi subskrypcyjnemu możemy dokładnie obliczyć ilość jedzenia, którą musimy ugotować i dostarczyć prosto do Waszego domu. Piesotto wysyłane jest w specjalnych termoizolacyjnych opakowaniach, które gwarantują zachowanie najwyższej jakości i świeżości produktu.
Każdy pies jest inny, dlatego cena zestawu jest uzależniona od wielu czynników, takich jak wiek, waga, aktywność fizyczna. Cena za dietę dla najmniejszych piesków zaczyna się już od 4,50 zł dziennie – to mniej niż kubek kawy. Dzięki temu, że kupujesz bezpośrednio u producenta, płacisz za jakość produktu, a nie za miejsce na półce sklepowej czy marżę sklepów zoologicznych.

Wskazówki praktyczne

Po otrzymaniu przesyłki od Piesotto dwie saszetki na najbliższe dni umieść w lodówce, a pozostałe schowaj w zamrażarce. Ilość jedzenia dobrana jest indywidualnie dla każdego psa, tak aby zajmowała jak najmniej miejsca w szufladach zamrażarki.
Wprowadzenie nowej diety trwa siedem dni i pozwala na uniknięcie problemów trawiennych w związku ze zmianą flory bakteryjnej przewodu pokarmowego Twojego psa. Krótka instrukcja przestawienia na świeże jedzenie dodawana jest do pierwszego zamówienia.
Jeśli Twój pies nie polubi naszego jedzenia, odeślij je do nas lub potrzebującym pieskom w schronisku. W ramach gwarancji wylizanej miseczki możemy przesłać Wam inny smak lub zwrócimy pieniądze.
Przygotowując Piesotto, współpracujemy z najlepszymi specjalistami od żywienia psów. Dzięki temu nasze dania są odpowiednio zbilansowane i pokrywają dziennie zapotrzebowanie na wszystkie składniki zgodnie z normami FEDIAF. Jeśli Twój pies ma jakieś specyficzne schorzenia albo występowały u niego problemy ze sposobem odżywiania, skonsultuj skład Piesotto ze swoim weterynarzem, by czuć się bezpiecznie.

Nasze jedzenie

Gdybyśmy mieli odpowiedzieć jednym zdaniem: „Human grade" to składniki najwyższej jakości, które są przeznaczone do spożycia także przez ludzi. W naszych daniach nie znajdziesz niczego, czego nie ma w naszym jadłospisie. W Piesotto wierzymy, że psy powinny jeść tylko to, co sami byśmy chcieli mieć na naszych talerzach.
Piesotto gotujemy w niskich temperaturach w prawdziwej kuchni w Konstancinie pod Warszawą. Przepisy dań zostały opracowane przez specjalistów od żywienia psów. Dzięki temu są odpowiednio zbilansowane i pokrywają dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze. Znamy źródła składników i osobiście naszych dostawców. Najczęściej są to bezpośredni producenci, hodowcy i rolnicy. Dzięki temu kontrolujemy jakość, a wszystkie składniki naszych dań zachowują wartości odżywcze i smakowe. Przed wysyłką próbujemy każdego dania, aby być pewnym, że są dobre dla Twojego psa.
Wspólnie ze specjalistami od żywienia zwierząt i weterynarzami opracowaliśmy autorski algorytm, dzięki któremu dokładnie obliczymy, ile kalorii dziennie powinien jeść Twój pies. Pytania w naszym formularzu m. in. o wiek, wagę, budowę ciała i aktywność, pozwalają wyliczyć idealną ilość jedzenia na każdy dzień. W trakcie diety monitorujemy jej efekty i w razie czego – modyfikujemy, aby jeszcze lepiej spełniać indywidualne potrzeby Twojego psa.
Tak. Piesotto to kompletna dieta, która zapewnia psu idealną liczbę kalorii każdego dnia. Wiemy, jak psy uwielbiają różnego rodzaju przekąski i nie chcemy im odbierać tej przyjemności. Dzienne zapotrzebowanie kalorii jest obliczane tak, żeby psy mogły dostać kilka ekstra smakołyków ;).

Spersonalizowana dieta, indywidualne ceny

Opowiedz nam o swoim psie i sprawdź, ile zapłacisz za świeże jedzenie z dostawą prosto do miseczki.
pies
piespies
od4,50 złdziennie
Mój pies ma:3 lata i 5 miesięcy
i waży:2  kg
karma dla psów piesotto
Już niedługo Twój pies będzie jadł tak dobrze jak Ty, a może nawet lepiej
Nasze przepisy oraz kalkulator kaloryczny zostały opracowane przez specjalistów żywienia zwierząt, w oparciu o najnowsze normy Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Karm dla Zwierząt Domowych (FEDIAF).
Dostępne metody płatności
blik
mastercard
visa
przelew
Płatności w serwisie obsługuje:
straal
Human Grade Sp z.o.o.
ul. Tadeusza Kościuszki 33/206
05-500 Piaseczno
NIP: 1231412275
REGON: 381413646
KRS: 0000750322
Kapitał zakładowy: 42.800 zł
Numer weterynaryjny: 14188302